Dry Car Care Susuz Araç Temizleme Solüsyonları

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

DRY CAR CARE firmasının üretmiş olduğu ve tamamen zararsız doğal solüsyon ile aracınızı Yerinden kıpırdatmadan ilk günkü gibi temizleyerek müşterilerimize teslim ediyoruz.

Solüsyonların Özellikleri

Susuz araç temizliği sisteminde aracın her bir farklı noktasına farklı ürünler kullanılarak temizlik hizmeti sunulmaktadır. Bu sistem sayesinde standart iç dış araç temizliği hizmetinin yanı sıra oto kuaför ve boya koruma uygulamaları da gerçekleştirilebilinmektedir. Kullanılan ürünler bitki köklerinden elde edilen özel karışımlar olduklarından araçlara, doğaya ve insan sağlığına zarar vermemektedir.

Aracı Korur, Çizilmesini Engeller

Su, köpük, sünger ve fırça ile yapılan basınçlı klasik oto yıkama uygulamalarında kullanılan materyallerin yüzeyde yaratmış olduğu sürtünme ile oluşan kılcal çizikler, Susuz araç temizliği solüsyonlarının formülünde bulundurduğu doğal kayganlaştırıcılar, sülfattan ve polimerler sayesinde tamamen engellenmekte, klasik oto yıkama sistemlerinin aksine aracın boyasını tamamen çizilmelere ve korozyonlaşmalara karşı korumakladır.

Kullanılan bitkisel solüsyonlar sıkıldığı yüzey ile toz, çamur ve benzeri kirlerin arasına girerek yüzeyden kirlerin tamamen ayrılmasını sağlayarak koruyucu bir tabaka oluşturmaktadır.

Solüsyonlar yüzeye uygulandığı andan itibaren artık yüzeyde bulunan kirler aracın boyasının üzerinde değil uygulanan solüsyonun üzerinde bulunmaktadır.

Aynı zamanda bu sistem için özel olarak üretilen microfiber bezlerde ipeksi bir dokuya sahip olduğundan solüsyonun üzerinden kalan kirler kolay bir şekilde normal bir beze göre 10 kat daha emici bir yapıya sahip olan microfiber bezler ile temizlenmektedir. Kullanılan solüsyonların bu koruyucu etkisi sayesinde araçlar ne kadar kirli ne kadar çamurlu olursa olsun çizilmelere karşı %100 etkili bir şekilde güvenle temizlenmektedir.

* Raporumuzu web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

AYRICALIKLAR

“Daha Net Bir Görüş Yağmura Karşı Etkili Çözüm”

Susuz araç temizliğinde kullanılan cam yüzey temizleyiciler aracın camlarında bulunan her türlü kirin temizliğini sağlamakla birlikte, formülünde bulundurduğu doğal parlatıcılar ve kayganlaştırıcılar sayesinde aracın camlarına daha parlak bir görünüm kazandırmakta ve aynı zamanda geçici yağmur kaydırıcı etkisi kazanılmasını sağlamaktadırlar. Bu sayede daha net ve güvenli bir sürüş sağlanabilmektedir. Üstelik araç temizlendikten sonra camlarının açılması ve kirlenmemesi için fitillerinin kurumasını beklemeye gerek yok çünkü onlar zaten kuru.

"Metal Alaşımlı Jantlar Hiç Bu Kadar Parlak Olmamıştı."

Jant temizliğinde kullanılan güçlü doğal temizleyiciler sayesinde balata tozu, balata yağı ve çamura bulanmış jantları temizlemek çok kolay sıkma ve silme işlemi ile tek bir hamlede en kirli jantlar bile kolaylıkla temizlenebilmekte aynı zamanda metal alaşımlı jantlar ilk günkü ışıltısına kazandırılmaktadır. Jant temizliğinin tamamlayıcı uygulaması olan lastik parlatma işleminde kullanılan ürünler ise lastik ve plastiklerin çatlamasını engellemekte göze hoş gelen bir parlaklık sağlamaktadır.