Vakit kaybetmeden bayi olmak için başvurabilir bölgenizde DRY CAR CARE Bayisi olarak ilk olmanın avantajlarını kolayca kazanca çevirebilirsiniz."

KLASİK OTO YIKAMA SİSTEMLERİNE SON !!

Küresel Isınmanın ve Susuzluğun olumsuz etkilerinin dünyada olduğu kadar Türkiye'de de büyük bir problem olarak algılanmaya başladığı günümüzde "NANO- Teknoloji" ürünleri, "Çevreci" yaklaşımı ve "Ekolojik" yapısı İle yeni dünya düzeninde ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi amaçlamaktadır.

Konsept, Avrupa Birliği'ne uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan Klasik Oto Yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca DRY CAR CARE ANKARA DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜMÜZ ve BİYIKA A.Ş. markamız ile mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarımız sürdürmekte, bünyemize katılacak yeni İş ortaklarımız Bayilerimiz İle Ankara’da güçlü bir ağ kurarak bu hizmeti Ankara ve civarı il ve ilçelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemekteyiz.

Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına İnandığımız 'Susuz & Gezici Araç Temizliği' konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu İçin önü çok açıktır ve hizmeti anında kazanca çeviren ve hizmet verilirken ayni anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir İşlerden biri konumundadır.
BİYIKA DRY CAR CARE BAYİSİ OLMAK İÇİN HEMEN BAŞVURUN