Dry Car Care Hakkında

2007 yılında kurulmuş olan Dry Car Care Nano Teknolojik Araç Temizliği Sistemleri, Amerika ve Avrupa'da 1996 yılından beri güvenle tercih edilen ve Türkiye'de Oto-Bakım sektöründe yeni bir açılım olan "Susuz & Gezici Araç Temizliği" konseptini ülkemize hizmet ve İstihdam olarak kazandırma ve tanıtma hedefiyle faaliyetlerine başlamış öncü bir firmadır.

35 yılı aşkın uluslararası lojistik ve 15 yılı aşkın tekstil geçmişi olan ESA Logistics ve Ersen Tekstil'in köklerinden gelen DRY GAR CARE; EMR Mobil Araç Temizlik Hizmetleri San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. unvanı altında hizmet alanlarını genişletmiştir.

Yayılmış bayii ağı ile Türkiye'nin her noktasına eşit kalitede hizmet götürmeyi ilke edinen DRY CAR CARE Lojistik sektöründeki deneyimi ile ürün tedarik zincirini kuvvetlendirip müşterilerine ve bayilerine fark yaratan bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

ABD'de yapmış olduğu master distribütörlük anlaşması ile ürünlerini bu işin dünyadaki mucidi olan ve günümüzde 55 ülkeye bu ürünleri ihraç eden firma üzerinden pazara sunmaktadır. Ürünler Türkiye şartları için özel olarak formülize edilip geliştirilmiştir.

DRY CAR CARE modern yaklaşımı ve yenilikçi çizgisiyle sektöre hareket kazandırmış ve marka değerini kısa zamanda üst sıralara taşımıştır. Tamamlanması 2 yıl süren ar-ge çalışmalarının ardından yaptığı özel antlaşmalar ile Amerika ve Avrupa'nın modern üretim tesislerinde Türkiye şartları için özel olarak üretilen solüsyonları ile sektörünün alanında lider firması olan DRY CAR CARE, Türkiye'nin geneline yayılmış bayii ağı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Dry Car Care, 2007 yılından beri faaliyetlerini her geçen gün artan ve gelişen bir şekilde devam ettirip ülkemizde sektörünün lideri konumundadır. Gerçekleştirilmiş olan bireysel ve kurumsal çalışmalarla sistemini ve adını her geçen gün daha geniş kitlelere yaymakta bilakis yurt dışından ithal etmiş olduğu bu sistemi gene yurt dışına Avrupa'ya ihraç ederek 2011 yılı içinde Avrupa temsilciliğini de açmış bulunmaktadır. Gerek Türkiye gerekse de Avrupa genelinde gerçekleştirilen faaliyetlerle güçlü kurumsal yapısıyla ve sağlam temeller üzerine oturtulan sistemiyle Dry Car Care Türkiye ve dünya genelinde büyümeye devam etmektedir.