LLUMAR Cam FilmleriGüneşe Karşı Koruma

LLumar' ın araç cam filmleri araç içindeki sıcaklığı ve parlaklığı azaltır, içindeki döşemelerin renk değiştirmesini engeller ve içeri giren UV ışınlarını %99 oranında engeller. Birçok değişik koyuluktaki film çeşitleri sayesinde istediğiniz koyuluğu ve istediğiniz korumayı elde etmeniz mümkündür.

Emniyet Güvenlik

Ultraviole güneş ışınların koruma kalkanı serisi sizi güneşe karşı koruduğu gibi kaza anında uçabilecek cam parçaların bir bütün olarak yerinde kalmasını sağlayarak, muhtemel yaralanmalara karşı da korur. UV güneş koruması, araba camın daha zor patlaması ile birlikte normal camlara nazaran hırsızların arabaya girmesini de zorlaştırmaktadır.

UV Koruma

LLumar UV Koruma, otomobil camlarını karartmadan ve boyamadan UV ışınlarının %99,9'unu içeri girmesini engeller. Deri ve kanser hastalıklar kuruluşu sizi ve ailenizi ultraviyole ışınlara karşı cam filmi kullanarak korunmanızı tavsiye eder. UV Koruma Kalkanı arabanızın görünmeyen koruyucusudur.

Siz değerli müşterilerimiz için kıymetli olan araçlarını deneyimli ve eğitimli personelimizin bilgi ve becerisi ile ilk günkü kadar temiz, ferah bir hale getirerek memnuniyeti sağlamak için özen gösteriyoruz.

Aracınız temizlenirken siz de özel olarak siz değerli müşterilerimiz için hazırlanmış olan bekleme salonumuzda yiyecek ve içecek ikramlarımızı tadarken öte yandan aracınızın nasıl temizlendiğini izleyebilecek, dilerseniz TV, gazete gibi yayınları takip edebileceksiniz.